Малярні роботи у Львові

Повне і локальне фарбування автомобіля

Фахівці автосервісу “Олтар Груп” здійснять якісне фарбування автомобіля в узгоджені з вами терміни.

Ми готові надати весь спектр послуг, пов’язаних з фарбуванням автомобіля. Починаючи з локальної фарбування автомобіля і фарбування окремих елементів кузова до повної фарбування і полірування автомобіля.

Фарбування авто
від 1200.грн
наш центр працює з автомобілями будь-яких марокнаш центр працює з автомобілями будь-яких марок
малярні роботи супроводжуються повним або частковим розбиранням ремонтованих елементів. Це істотно позначається на кінцевому якості ремонтумалярні роботи супроводжуються повним або частковим розбиранням ремонтованих елементів. Це істотно позначається на кінцевому якості ремонту
при наявності незначного дефекту кузова клієнтові пропонується здійснити тільки локальний ремонт і фарбування. Таким чином, обробці піддасться тільки пошкоджена поверхня, а не деталь в цілому, що, безумовно, допоможе заощадити грошові та часові витратипри наявності незначного дефекту кузова клієнтові пропонується здійснити тільки локальний ремонт і фарбування. Таким чином, обробці піддасться тільки пошкоджена поверхня, а не деталь в цілому, що, безумовно, допоможе заощадити грошові та часові витрати
Замовити
Технології не стоять на місці і сучасні склади лакофарбових матеріалів дозволяє створити дійсно стійке до будь-яких зовнішніх впливів, а саме стійке до ультрафіолету, атмосферних і механічних впливів. Згодом навіть саме високоякісне ЛКП приходить в непридатність. За час експлуатації авто піддається мікроудари каменів і піску, різкої зміни температури і сонячного опромінення. Після якогось часу фарбування тьмяніє, деформується, на ній з’являються тріщини і відколи. Такі дефекти стають помітними навіть неозброєним поглядом.
Якісна фарбування потрібно будь-якого автомобіля, так як при пошуку авто на вторинному ринку покупця в першу чергу цікавить його зовнішній вигляд, а після декількох років експлуатації, шанс купити автомобіль з повністю оригінальним лакофарбовим покриттям дуже невеликий. Тому, в залежності від якості проведеного ремонту і фарбування, ціна на одну і ту ж модель автомобіля в схожій комплектації може сильно коливатися.

Фарбування автомобіля подібного кольору перетворюється в ціле мистецтво, тому що найменше відхилення в кольорі або допущені дефекти при підготовці відразу ж кидаються в очі.

наш центр працює з автомобілями будь-яких марок;
малярні роботи супроводжуються повним або частковим розбиранням ремонтованих елементів. Це істотно позначається на кінцевому якості ремонту;
при наявності незначного дефекту кузова клієнтові пропонується здійснити тільки локальний ремонт і фарбування. Таким чином, обробці піддасться тільки пошкоджена поверхня, а не деталь в цілому, що, безумовно, допоможе заощадити грошові та часові витрати.
До Ваших послуг комп’ютерний підбір фарб і висококваліфіковані колористи. Використання, як дорогих, так і середнього класу фарбувальних матеріалів: Sikens, R-M, Glasurit, 3-M, і т.д.

Автосервіс ОЛТАР ГРУП пропонує:

ЛОКАЛЬНЕ ПОФАРБУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ