Рихтування авто у львові

Кузовний ремонт авто
  • Найголовніше, на що ми звертаємо увагу при покупці авто в першу чергу, – його кузов. Вузли і агрегати завжди можна поміняти, а повна заміна кузова авто – дуже дорога послуга. Чим кузов міцніше, тим довше авто служитиме Вам. Але як зберегти його в хорошому стані? Адже за довгі роки експлуатації деформації кузова неминучі. На допомогу приходить кузовний ремонт авто.
  • З чого починаються рихтувальні роботи від компанії ОЛТАР ГРУП? З самого початку ремонтних робіт, майстер проводить повний огляд авто, особливу увагу приділяє перевірці геометрії кузова. Навіть при незначних зіткненнях, можливий зсув несучих і складових частин конструкції. Потім виконується розбирання кузова для проведення зварювальних та кузовних робіт. У процесі ремонту, в разі потреби, проводиться рихтування деталей, стяжка і розтяжка елементів конструкції. На завершення робіт проводиться ретельний контроль по всіх швах і зазорам. Якщо все в нормі і відповідає заводським стандартам, можна готувати поверхню кузова до фарбування. На поверхню деталей для вирівнювання наносяться шари шпаклівки, а також проводиться їх грунтування, що істотно підвищує адгезію і захищає авто від іржі.
  • Наш автосервіс виробляє кузовний ремонт авто у Рихтування авто у Львові і Львівській області більше 15 років. Ми виконуємо роботи будь-якої складності. У нас є сучасне обладнання, призначене спеціально для подібних робіт. Ми пропонуємо тільки якісний кузовний ремонт авто.
  • Сильний удар викликає серйозну деформацію. Вам буде потрібно кузовний ремонт авто. Відновлення геометрії кузова – досить складна процедура. Якісно виконати подібну роботу, без використання спеціального обладнання, неможливо.

Ми виконуємо весь спектр з рихтування авто:
від 800.грн
усунення перекосу кузоваусунення перекосу кузова
рихтування лонжероніврихтування лонжеронів
рихтування бризковиківрихтування бризковиків
рихтування кузовних деталей: крила, двері, капота, вм’ятин і т.д.рихтування кузовних деталей: крила, двері, капота, вм’ятин і т.д.
Замовити

Наші роботи