Полірування Авто у Львов

Полірування кузова автомобіля вирішує відразу два завдання: відновлення ідеального зовнішнього вигляду авто і збереження від корозії і впливів зовнішніх факторів. Полірування ділитися на два види: відновлювальна і захисна. Якщо Вам потрібно відполірувати авто у Львові – це можна зробити на СТО ОЛТАР ГРУП.

Кузов – найдорожча деталь автомобіля і він потребує догляду не менше ніж інші його частини. Професійна механічна поліровка автомобіля гарантує «сяйво» глянцю і яскравість кольорів протягом декількох років, а також захист від агресивного середовища наших доріг.

Полірування
від 400.грн
Відновлювальне полірування автоВідновлювальне полірування авто
АбразивнеАбразивне
Захисне поліруванняЗахисне полірування
Замовити

ПОЛІРУВАННЯ КУЗОВА АВТОМОБІЛЯ

В процесі експлуатації автомобіль постійно піддається впливу різних несприятливих факторів: дощ, пил, хімічні реагенти – все це призводить до того, що лакофарбове покриття автомобіля втрачає свій блиск, на ньому з’являється багато дрібних подряпин і потертостей. Повернути блиск, а так само відновити насиченість кольору лакофарбового покриття, допоможе полірування кузова автомобіля. Автовласникам, піклуються за зовнішнім виглядом свого автомобіля, ми пропонуємо скористатися послугами по полірування кузова автомобіля в нашому тих центрі. Ціна полірування кузова автомобіля залежить від стану лакофарбового покриття та класу автомобіля.

Результати наших робіт: