Локальне фарбування у Львові

Процес фарбування автомобіля цікавий будь-якому автомобілісту. Чим фарбують автомобілі, як готують до фарбування і які матеріали при цьому використовують корисно знати автомобілістам при ремонті свого автомобіля. На сьогоднішній день фарбування автомобіля поділяється на два види:

  • повне (фарбування деталі цілком)
  • локальне (фарбування деталі з переходом).

Локальне фарбування
від 1000.грн
повне (фарбування деталі цілком)повне (фарбування деталі цілком)
локальне (фарбування деталі з переходом).локальне (фарбування деталі з переходом).
Замовити

Вартість і якість фарбування автомобіля

Від чого залежить вартість і якість фарбування автомобіля? Відповідь дуже проста, вартість фарбування залежить від розмірів деталі, а так само від якості лакофарбових матеріалів, які використовуються при фарбуванні автомобіля. Так само при розрахунку вартості фарбування автомобіля важливу роль відіграє вид ремонту, локальний кузовний ремонт лакофарбового покриття (фарбування подряпин і потертостей без демонтажу деталі) або кузовний ремонт з арматурними роботами і відновленням геометрії деталі.

Невеликі подряпини, які знаходяться на поверхні лакофарбового покриття можна усунути за допомогою полірування. У тому випадку, коли подряпини глибокі до грунту або до металу, необхідне фарбування місця пошкодження. Відновити лакофарбове покриття автомобіля можна за допомогою локальної фарбування автомобіля. Локальне фарбування автомобіля необхідна в тих випадках, коли потрібно відновити лише певну ділянку лакофарбового покриття автомобіля на якому в результаті механічної дії з’явилися незначні пошкодження. Фарбування всієї деталі цілком проводиться тільки при необхідності, якщо подряпини або вм’ятини глибокі і займають велику площу на деталі кузова автомобіля. Локальне фарбування автомобіля є найбільш ефективним і економічним способом привести зовнішній вигляд автотомобіля в порядок.

У нашому техцентрі, за допомогою сучасної технології локального кузовного ремонту ми відновимо геометрію пошкодженої деталі і зробимо локальне фарбування місця пошкодження. Локальне фарбування автомобіля – це якісний ремонт лакофарбового покриття автомобіля із застосуванням спеціального професійного обладнання для ремонту пошкоджень невеликого розміру. Багатьом може здатися, що локальне фарбування автомобіля процес нескладний, але насправді локально пофарбувати автомобіль, не володіючи професійними навичками і знаннями, а так же досвідом, просто неможливо. Щоб уникнути зайвої витрати часу і грошей, локальне фарбування автомобіля краще довірити професіоналам, досвідченим майстрам. Локальне фарбування автомобіля, вимагає не тільки необхідної кваліфікації і досвіду, а й використання професійних якісних матеріалів. Економія на фарбувальних матеріалах призводить до помітного погіршення якості фарбування автомобіля, тому локальне фарбування автомобіля в нашому тих центрі проводитися тільки якісними і перевіреними лакофарбовими матеріалами

Локальний кузовний ремонт

Ремонт кузову автомобілю в залежності від характеру пошкодження може бути локальним. У локальному кузовному ремонті для усунення дефектів на кузові автомобілю, використовується апарат точкового зварювання (споттер). Зварювальний апарат точкового зварювання (споттер) особливо зручний при рихтування кузовних деталей, до яких ускладнений доступ з внутрішньої сторони. При проведенні кузовних робіт за допомогою споттера до деформованої деталі приварюють кріпильний елемент, за який в подальшому за допомогою зворотного молотку витягують застряглий метал. Також споттер може точково нагрівати метал, що допомагає відновлювати колишню жорсткість і форму ремонтованої деталі. Терміни і якість виконуваних робіт, забезпечуються наявністю повного спектру сучасного обладнання, що дозволяє піднімати і вирівнювати метал в місцях пошкодження на кузові автомобіля, до надання йому первісного зовнішнього вигляду.

ЛОКАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЛАКОФАРБОВОГО ПОКРИТТЯ ДЛЯ АВТОМОБІЛЯ

Локальне фарбування автомобіля проводитися з максимальним збереженням заводського покриття. В процесі локальної фарбування автомобіля пошкоджені кузовні деталі не демонтуються, отже, не порушується кузовна заводська збірка автомобіля. Сушка лаку проводитися сучасними інфрачервоними лампами, що дозволяє значно скоротити час, що витрачається на фарбування автомобіля. Спеціальний температурний режим і дистанція до поверхні дозволяють здійснювати якісну сушку всіх видів лакофарбових покриттів, в тому числі фарб і лаків на водній основі.

Локальний ремонт лакофарбового покриття автомобіля

ЛОКАЛЬНЕ ПОФАРБУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ
(Ремонт вм'ятини на крилі, локальне фарбування автомобіля)

ЛОКАЛЬНЕ ПОФАРБУВАННЯ АВТОМОБІЛЯ
(Локальний ремонт лакофарбового покриття автомобіля)