Кузовні роботи у Львові

Якщо кузов вашого автомобіля отримав пошкодження (пом’яли крило, двері, капот і т.д.), зовсім не обов’язково налаштовуватися на дорогу заміну і фарбування всієї деталі. У нашій компанії ОЛТАР ГРУП, за допомогою сучасної технології локального кузовного ремонту ми відновимо геометрію пошкодженої деталі і зробимо локальне фарбування місця пошкодження.

КУЗОВНИЙ РЕМОНТ
Ремонт кузова автомобіля в залежності від характеру пошкодження може бути локальним.

У локальному ремонті для усунення дефектів на кузові автомобіля, використовується автоматомат точкового зварювання (споттер).

Зварювальний апарат точкового зварювання (споттер) особливо зручний при рихтування кузовних деталей, до яких ускладнений доступ з внутрішньої сторони.

При проведенні кузовних робіт за допомогою споттера до деформованої деталі приварюють кріпильний елемент, за який в подальшому за допомогою зворотного молотка витягають застряглий метал.

Також споттер може точково нагрівати метал, що допомагає відновлювати колишню жорсткість і форму ремонтованої деталі.

Терміни і якість виконуваних робіт, забезпечуються наявністю повного спектру сучасного обладнання, що дозволяє піднімати і вирівнювати метал в місцях пошкодження на кузові автомобіля, до надання йому первісного зовнішнього вигляду.

КУЗОВНИЙ РЕМОНТ
від 800.грн
Мінімальні терміни ремонтуМінімальні терміни ремонту
Максимальне збереження заводського покриттяМаксимальне збереження заводського покриття
Відсутність кордонів між заводським і ремонтним покриттямВідсутність кордонів між заводським і ремонтним покриттям
Замовити

Наші роботи