Відновлення геометрії кузова у Львові та Львівській області

Спеціалізація в області кузовного ремонту:

  • Кузовний ремонт
  • Роботи на стапелі
  • Ремонт бамперів
  • Полірування кузова
  • Локальний ремонт

Всі види робіт по відновленню геометрії кузова проводяться першокласними фахівцями з дотриманням рекомендацій виробників, визначених провідними компаніями автомобільного ринку.

Якщо деталі кузова зроблені з алюмінію, то при відновлення геометрії кузова використовується аргон зварювання. Така технологія дозволяє зберегти дорогу деталь від заміни.

Наш Кузовний техцентр пропонує клієнтам – співвідношення невеликої ціни і високої якості. Ви залишитеся задоволені нашою роботою. При кузовному ремонті вашого автомобіля використовуються тільки найякісніші матеріали, фахівці нашого кузовного техцентру використовують продукти фірм Sikkens, Mobihel, Rock Paint, Spies Hecker, DuPont, для підготовки і фарбування автомобілів, а також для кузовних робіт використовують продукцію фірм 3M і FORCH, що дозволяє виробляти кузовний ремонт і фарбування автомобілів на вищому рівні.

Для відновлення геометрії у нас мається все необхідне: стенд для усунення перекосу кузова, вимірювальні прилади і великий досвід!

Спеціалізація в області кузовного ремонту:
від 800.грн
Кузовний ремонтКузовний ремонт
Роботи на стапеліРоботи на стапелі
Ремонт бамперівРемонт бамперів
Полірування кузоваПолірування кузова
Локальний ремонтЛокальний ремонт
Замовити

Відновлення геометрії

Ще зовсім недавно для відновлення геометрії кузова не застосовувалося практично ніякого спеціалізованого обладнання. Але сьогодні прогрес пішов далеко вперед, і для проведення таких робіт використовують високотехнологічне обладнання. Для проведення відновлення геометрії машину ставлять на спеціальний стенд і проводять вимірювання контрольних точок кузова.

Робочий процес постійно контролюється вимірювальними приладами. При будь-якому відхиленні від норми проводиться коригування, із завданням уточнених параметрів.

Правильна геометрія кузова дуже важлива для нових і швидких машин, оскільки при відхиленні від норми, на великій швидкості машина буде вести себе неадекватно, і їздити на такому автомобілі небезпечно. Крім того, на машині з порушеною геометрією кузова, підвищується знос деталей через нерівномірне навантаження на них.

Геометрія кузова автомобіля часто порушується при автомобільних аваріях, проте в ряді випадків привести до деформації геометрії може і незначне дорожньо-транспортна пригода, наприклад наїзд автомобіля на перешкоду, потрапляння колеса у вибоїну або яму на дорозі. Навіть невелике порушення геометрії кузова небезпечно для їзди.

Для діагностики і одночасно для контролю над ходом відновлювальних кузовних робіт використовуються спеціальні комп’ютерні системи контролю геометрії кузова. У контрольних точках особливими датчиками проводяться виміри, дані про результати яких виводяться на екран. Система проводить розрахунки необхідних параметрів і обчислює зусилля, які необхідно прикласти, і їх напрям.

Технологія прикладання сили, зворотної удару, здатна відновити геометрію деталі кузова досконало, повністю усунувши деформацію. Використання стапелів дозволяє зберегти структуру металу і уникнути виникнення корозії в місцях проведення ремонтних робіт. Використання надійного стапеля в нашому кузовному центрі, оснащеного комплектом потрібного для роботи обладнання і сучасної електронної контрольно-вимірювальної системою, є необхідністю, без якої неможливо зробити досить якісний кузовний ремонт, пошкодженого в аварії автомобіля. Відновлення геометрії кузова автомобіля – це складний процес, що вимагає величезного досвіду від фахівців і новітнього обладнання.

Співробітники нашого кузовного техцентру – Києва готові провести відновлення геометрії кузова будь-якої складності.

На проведені роботи по відновленню геометрії кузова автомобіля ви отримаєте гарантію. Ваш автомобіль буде виглядати як новий не тільки після відновлення геометрії кузова, але і залишиться таким на довгий час. Безліч наших клієнтів вже оцінили всі переваги нашого Кузовного техцентру

Наші роботи